افزايش ترافيك و بازديد وب سايت

افزايش ترافيك و بازديد وب سايت

كسب درآمد از فيسبوك: ۱۷ راه سريع براي پولدار شدن از طريق فيسبوك

 

 


به دنبال راه‌هايي براي كسب درآمد از فيسبوك هستيد؟ كاربر فعال شبكه‌هاي مجازي هستيد؟ مي‌خواهيد بدانيد چگونه مي‌توانيد با استفاده از فيسبوك به سرعت ثروتمند شويد؟ سايت كسب و كار بازده قصد دارد شما را با انواع مطالب مرتبط با كسب و كار آشنا كند. در اين نوشتار با ما همراه باشيد تا شما را با ۱۷ راه سريع براي كسب درآمد از فيسبوك آشنا كنيم.

كسب درآمد از فيسبوك

كسب درآمد از فيسبوك بسيار هيجان‌انگيز است. اين واقعيت كه فيسبوك بيش از يك ميليارد كاربر دارد مؤيد اثرگذاري اين ابزار است. ولي، بايد حساب فيسبوك‌تان را هدفمند مديريت كنيد تا به درآمد برسيد.

مطلب مرتبط: پول درآوردن از يوتيوب: ۱۹ گام براي مشهور شدن و كسب درآمد از يوتيوب

۱. بايد فالوورهاي زيادي جمع كنيد.
آن دسته از افرادي كه فالوورهاي زيادي در فيسبوك دارند مي‌توانند براي مقاصد مختلف از حساب كاربري‌شان استفاده كنند. اگر مي‌خواهيد از طريق فيسبوك درآمد كسب كنيد، بايد تعداد فالوورهاي‌تان را افزايش هيد و به‌عنوان يك كسب و كار به حساب كاربري‌تان بنگريد.

كسب درآمد از فيسبوك ۲: گروه‌هاي فيسبوكي مرتبط بسازيد.
در حوزه‌ي فعاليت‌تان به ايجاد گروه‌هاي مرتبط بپردازيد. اين تصميم، زيركانه‌ترين تصميمي است كه مي‌توانيد اتخاذ كنيد. اگر گروه فيسبوكي داشته باشيد كه به صنعت يا بازارتان مرتبط باشد، مي‌توانيد به موفقيت بسيار بيشتري دست پيدا كنيد و سريع‌تر به اهداف‌تان دست پيدا كنيد.

۳. با دوستان فيسبوكي‌تان در تماس باشيد.
حفظ ارتباطات قديمي در فيسبوك، كار شما را براي جذب ارتباطات جديد در آينده ساده‌تر مي‌كند. آن‌ها مي‌توانند با شبكه‌سازي شخصي‌شان، به شما كمك كنند، و براي اين كار انگيزه نيز خواهند داشت.

مطلب مرتبط: پولسازي آنلاين: ۲۱ راه آسان كه آنلاين پولدار شويد و به شهرت برسيد

۴. براي حيوان خانگي‌تان يك صفحه‌ي فيسبوك بسازيد.
آن دسته از صفحات فيسبوك كه به حيوانات خانگي تعلق دارند از محبوبيت بالايي برخوردار هستند و به سرعت به يك صفحه درآمدساز تبديل مي‌شوند. صفحات فيسبوك مربوط به حيوانات از صفحات فيسبوك آدم‌ها محبوب‌تر هستند. اگر مي‌خواهيد در فيسبوك به درآمد برسيد، لازم است يك صفحه‌ي مربوط به حيوانات بسازيد و فالوور جمع كنيد.

۵. حتما چندين فرسته‌ي فيسبوكي عمومي داشته باشيد.
نبايد از تبليغ كردن خودتان در فيسبوك خجالت بكشيد. بايد فعاليت‌هاي‌تان را به وضوح نشان دهيد تا مردم به راحتي به خواسته‌تان پي ببرند. ممكن است تمايل داشته باشند به شما كمك كنند، و به خدمات شما علاقمند شوند.

۶. يك پروفايل فيسبوك بسازيد كه تا حد امكان از لحاظ بصري مطلوب باشد.
لازم است پروفايل فيسبوك‌تان را تا حد امكان حرفه‌اي بسازيد. مردم وقت‌شان را براي صفحه‌اي كه ظاهري غير حرفه‌اي دارد صرف نميكنند.

مطلب مرتبط: كسب درآمد از اينترنت: ۵۰ ايده كسب درآمد از اينترنت با سرمايه كم

۷. سعي كنيد هر زمان براي‌تان مقدور است پست ارسال كنيد.
اگر مي‌خواهيد از طريق فيسبوك به درآمد برسيد، بايد در اين مسير ثابت قدم باشيد. نمي‌توانيد تنها در اوقات بيكاري‌ةان پست ارسال كنيد و انتظار داشته باشيد به درآمد برسيد. اين كار مستلزم صرف وقت و تلاش است.

كسب درآمد از فيسبوك ۸: محتواي ويديويي ارسال كنيد.
مردم از مشاهده و اشتراك‌گذاري محتواي ويديويي در فيسبوك و مشاهده‌ي ديدگاه‌هاي ثبت شده براي ويديوها لذت مي‌برند. بارگذاري يك ويديو، توجه بيشتري را به سمت شما و صفحه‌تان جلب مي‌كند.

۹. در فيسبوك با افراد هم عقيده با خودتان ارتباط برقرار كنيد.
در اختيار داشتن تعداد زياد فالوورها تنها زماني براي تلاش‌هاي كسب و كاري‌تان مفيد خواهد بود كه با شما هم عقيده باشند و از شما حمايت كنند. لازم است كه آن‌ها حقيقتا به فعاليت‌هاي شما علاقه‌مند باشند.

مطلب مرتبط: ۱۴ ايده پولسازي و كسب درآمد از يوتيوب

۱۰. تلاش كنيد صحبت‌هاي فيسبوكي‌تان ادامه پيدا كنند.
اگر چنين چيزي اتفاق افتاد و ارتباطي برقرار شد، شما مي‌توانيد از اين فرصت بي‌نظير براي شبكه‌سازي استفاده كنيدو اين فرصت‌ها را از دست ندهيد و تلاش كنيد نهايت استفاده را از آن‌ها ببريد.

۱۱. در فيسبوك، يك صفحه‌ي اجتماعي و يك صفحه‌ي كسب و كاري داشته باشيد، نه بيشتر!
اگر در فيسبوك دو صفحه داريد، مي‌بايست علايق كسب و كاري‌تان را از علايق اجتماعي‌تان جدا كنيد. مديريت صفحات متعدد فيسبوكي كار دشواري خواهد بود.

۱۲. لازم است در فرسته‌ّهاي ديگران نيز تعامل داشته باشيد.
بهتر است با توجه به محتواي ارسالي ديگران در كنار فرسته‌ّهاي خودتان، اجتماعي بودن‌تان را نشان دهيد. به اين ترتيب فرصت بهتري براي شبكه‌سازي خواهيد داشت.

۱۳. بايد صفحه‌ي فيسبوك تان را خاص نگه داريد.
افراد زيادي در فيسبوك حضور دارند، ولي در برخي مكان‌ها فيسبوك حضور پررنگي ندارد. اگر بتوانيد گروه هدف‌تان را به فيسبوك هدايت كنيد، مي‌توانيد با سرعت بيشتري كسب و كارتان را گسترش دهيد.

۱۴. از ديگران نيز براي مديريت صفحه‌ي فيسبوك‌تان كمك بگيريد.
وقتي در اين راه به موفقيت دست پيدا كرديد، مي‌توانيد مديريت صفحه‌تان را به فرد ديگري بسپاريد. ديگران مي‌توانند در مديريت صفحه، كه كار آساني نيست، به شما كمك كنند.

مطلب مرتبط: كسب درآمد از اينستاگرام: آموزش ۴ روش كسب درآمد از اينستاگرام

۱۵. ميان تعداد فرسته‌هاي كسب و كاري و فرسته‌هاي اجتماعي‌تان تعادل برقرار كنيد.
اگر در ۷۵ درصد از مواقع فرسته‌هاي مربوط به كسب و كار ارسال مي‌كنيد، و مابقي مواقع فرسته‌هاي اجتماعي ارسال مي‌كنيد، احتمال موفقيت و رشد صفحه‌ي فيسبوك‌تان بيشتر خواهد شد.

۱۶. به كالاها و خدمات با كيفيت براي ترويج نياز داريد.
اگر مي‌خواهيد محصولات يا خدمات خودتان را ترويج دهيد و به درآمد برسيد، مي‌توانيد به عضويت شبكه‌هاي وابسته دربياييد، شما در اين شبكه‌ها مي‌توانيد براي ترويج محصولات‌تان پول دريافت كنيد. اين بهترين راه براي شروع درآمدسازي از فيسبوك است.

۱۷. در صفحه‌تان تبليغات انجام دهيد.
اگر فالوورهاي زيادي در صفحه‌ي فيسبوك‌تان داشته باشيد مي‌توانيد از شركت‌هاي بزرگ بابت تبليغ محصول‌شان هزينه دريافت كنيد.

نتيجه‌گيري:
مردم از شبكه‌هاي اجتماعي براي برقراري ارتباطات اجتماعي استفاده مي‌كنند. اين مورد به اين معني است كه شما نمي‌توانيد به فيسبوك به‌عنوان يك كسب و كار جدي بنگريد. بااين‌حال، همزمان با كسب درآمد از فيسبوك، در اين شبكه‌ي اجتماعي بسيار اجتماعي ظاهر شويد. تنها كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه تعادل خوب و صحيحي بين آن‌ها برقرار كنيد.

ترجمه: تحريريه سايت كسب و كار بازده – فاطمه بختياري دزفولي
منبع: fodaysolutions


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 13
+ نوشته شده: 1397/4/20 ساعت: ۱۶ توسط:reza77a :